Prestige Reklam Alanya Reklam Ajansı icon

Hadi birlikte çalışalım

info@prestigereklam.com

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya
+90 536 520 61 05

Back to top

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

2,27 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Facebook, dünyadakien büyük ve en güçlü sosyal medya reklam platformudur. Platformun yapısıgereği, kullanıcılardan topladığı verilerden faydalanarak çeşitli filtrelemeimkanları sunar. Facebook hedefleme seçenekleri İlgi, demografi, konum, davranışvb. gibi filtrelemeler ile en alakalı kitleye ulaşmanıza yardımcı olur. Günümüz sosyal medya kullanım oranlarını ve reklam mecraları göz önünde tutulduğunda düşük maliyetler ile yüksek performans alabileceğiniz alanın Facebook reklam hizmeti olduğunu söyleyebiliriz.

 

Satışla Sonuçlanan Dönüşümler

İster görsel, video veya kelimeler isterseniz bunları bir kombinasyonunu kullanın. Her işletmenin hikayesine uyum sağlayacak Facebook Reklam formatı vardır.

Bu reklam formatları içerisinden size en uygun seçimi yaparak ilerlemeniz, hem marka bilinirliğinizin hem de dönüşüm potansiyelinizin doğru oranda artışını sağlayacaktır. Belirttiğimiz facebook reklam formatları seçimi ve doğru reklam yönetimi için facebook reklam ajansı desteği alabilir ve yola sağlam atımlar ile çıkabilirsiniz.