Prestige Reklam Alanya Reklam Ajansı icon

Hadi birlikte çalışalım

info@prestigereklam.com

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya
+90 536 520 61 05

Back to top

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

İnternetin, iletişimin gelişmesi ve algıdaki seçiciliğin sürekli kalitedeki odaklanmasının oynaklığı ile dans edebilen bu acayip kuruluş, marka imajının logo’dan başladığını ve devamında kurumsal kimlik internet siteleri, sosyal medya yönetimi/videoları yeni algılama devrimine uygun olarak yapmayı kafaya koymuş ve başarılı da olmuştur.

Logo Tasarımı Biz neredeyse farkında olmadan, bazılarını görmek ve onlar Şirket veya bir ürünün temsili görüntü olan her gün. Logosu bu nedenle her zaman ilk taslaklarını müşteri ile tüm bu yönleriyle açıklığa kavuşturmak hangi bir brifing kurmak ve kağıt üzerinde aşağı koymak için istenen ana tema, hedefleri ve Şirket’in veya ürünün hedef yansıtmalıdır ve fikirler. Ayrıca, logo sembolü veya görüntü Şirket misyonunu veya ürün özelliklerini içine zorundadır.

Logosu özel bir ofiste kayıtlı ve bir tek Şirket veya tek bir ürün tanınan kimlik haline bir “markası” haline gelir. Sadece grafik sembolü Şirket tanımlamak için yeterli olduğunu sık sık logosu neredeyse isim daha popüler hale geliyor.