Prestige Reklam Alanya Reklam Ajansı icon

Hadi birlikte çalışalım

info@prestigereklam.com

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya
+90 536 520 61 05

Back to top

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube günümüzde sanatçıların ve müzik severlerin vazgeçilmezi oldu. Şarkılar youtube’da patlarsa tuttu diyebilecek durumdayız. O yüzden sanatçılar da artık albüm lansmanları için youtube reklamlarını tercih ediyor.

Youtube’da popülerliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz? Youtube videolarınıza Google Ads reklamları yaparak milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Hem de sadece İzlendiğinizde para ödeyerek…  Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderiniz.

Youtube Reklamları Nerelerde Yayınlanır?

Youtube Reklamları Kırmızı İle İşaretli Alanlarda Yayınlanır. Yayıniçi Reklamlar’da Video 30 sn ve daha fazla izlenirse para ödersiniz. Arama Ağı Reklamlarında ise sadece klibinize tıklantığında ödeme yaparsınız. İşlem Gerçekleştiğinde Videonuz 1 kez izlenmiş olur…

Youtube Reklamları Neden işe yarar?

Youtube reklamları sizi doğrudan hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre seçebilirsiniz. En büyük avantajınız ise sadece video reklamınız izlendiğinde para ödersiniz…

Youtube’da popülerliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz ? Youtube ortamında gelişerek ön planamı çıkmak istiyorsunuz ? Youtube videolarınıza Google Ads reklamları yaparak milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz..