Prestige Reklam Alanya Reklam Ajansı icon

Hadi birlikte çalışalım

info@prestigereklam.com

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya
+90 536 520 61 05

Back to top

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter reklamları

Türkiye’de yaklaşık 7.2 milyon kullanıcısı olan Twetter’ın, her geçen gün kullanıcı sayısının arttığını görüyoruz. Bu nedenle Twitter reklamları, dijital pazarlamanın en etkili araçlarından birine dönüşüyor.Twitter reklamları; dil, lokasyon, anahtar kelime ve ilgi alanları gibi farklı yöntemlerle ihtiyaçlarınıza yönelik, hedefleme yapabileceğiniz farklı reklam modelleri sunuyor.Bu sayede henüz sizi takip etmeyen, potansiyel müşterilerinize ulaşabilir takipçi sayınızı da arttırabilirsiniz.

 

Twitter Reklam Modelleri Nelerdir ?

Sponsorlu Gündem (Promoted Trend)

Bu reklam türleri kısa süreli kampanyalarda ve en yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmesi için önerilmektedir. Söz konusu reklam modelinde belirlediğiniz, #hashtag Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer alabiliyor.

Sponsorlu Tweet (Promoted Tweet)

Henüz sizi takip etmemiş kullanıcılara mesajlarınızı iletmenizi sağlar. Belirlediğiniz anahtar kelimeler, kullanıcılar tarafından aratıldığında sizin hazırladığınız Tweet arama sonuçlarında gösterilir. Yayın süresi 3 aydır. Ücretlendirme etkileşim başına yapılır.

Sponsorlu Hesap (Promoted Account)

Sponsorlu Hesap uygulaması, takipçi sayısını arttırmaya yönelik reklam modelidir. Kimi takip etmeli, bölümünde yayınlanmaktadır.

Web Sitesi Tıklamaları (Web Site Cards)

Web sitenizin trafiğini ve web sitenizden sağladığınız satışları artırmak için en ideal reklam modeli, Web Sitesi Tıklamalarıdır.

Uygulama Yükleme ve Etkileşim (App installs)

Uygulama Yükleme ve Etkileşim uygulaması, Twitter haber kaynağında yayınlanan reklamlar ile mobil kullanıcıları uygulamasını  indirmenize olanak sağlar.