Prestige Reklam Alanya Reklam Ajansı icon

Hadi birlikte çalışalım

info@prestigereklam.com

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya
+90 536 520 61 05

Back to top

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Elektronik posta ya da kısa adıyla e-mail, günümüzde internet kullanıcılarının en çok kullandığı iletişim araçlarından birisi olarak yer alıyor. İlk olarak sadece metin şeklinde kullanılabilen e-mail sistemi artık çok farklı formatlarda ve amaçlarda kullanıcıların karşısına çıkabiliyor.

 

Gmail Sponsored Promotions Nedir, Nasıl İşler?

Gmail Reklamları, Google kullanıcılarının mailleri içinde takip ettikleri siteleri, ilgilendikleri konuları, yaş aralığı gibi birçok etkene göre hedeflediği bir reklam türüdür.  Hedefleme konusunda birçok alan ele alınabildiği için markalar tarafından hedef kitleye en iyi şekilde ulaştırılabilen bir reklam türü olarak son zamanlarda daha sık kullanılmaya başlamıştır.

Gmail reklamları; Adwords panelinin dışında kendine özel bir kullanım paneline sahiptir. Bu panel üzerinde oluşturulacak reklamlar ve hedeflemeler kullanıcıların tıklamaları başına ücretlendirilecektir. Reklamlar yönlendirilmesi ya da gelen kutusuna kaydedilmesi halinde ise ücretlendirilmemektedir.

Google kullanıcılara daha alakalı reklamları göstermek için Google aramalarını, ziyaret edilen siteleri, Google profillerini, +1’lerini ve diğer Google hesabı bilgilerini kullanarak en alakalı reklamları göstermeyi hedefler.